Kalite,Özveri Ve Tecrübe

İşimizi severek ve iyi yapıyoruz ,

Uzun ömürlü  ve kaliteli ürünler ortaya çıkartmak , ve mutlu müşteriler görmek için  tam 30 yıldır  sağlıklı yaşam alanları üretiyoruz.

1

Bilimsel Yaklaşım

Tüm ürünlerimiz alanında uzman mühendisler tarafından tasarlanır ve üretim aşamasında kalite kontrollerinden geçer.
2

Uzun Ömürlü

Ürünlerimizde ana malzememiz masif ahşaptır,Dünyadaki en uzun ömürlü yapı malzemelerinden biridir.Sadece standart bakımlarla yüzlerce yıl kullanılabilir
3

Üretim Teknolojisi

Ürünlerimiz fabrika ortamında üretilir,Hem modern makinaları hem uzmanlaşmış işçilik methodlarını tüm modellerimizde kullanırız.
4

Mükemmel Yalıtımlı Evler

Doğal masif ahşap mükemmel bir yalıtım malzemesidir, aynı kalınlıkla betona göre 11 kat , tuğlaya göre 6 kat daha yalıtımlıdır.
5

Güvenli

Ahşap evlerimiz depreme en yüksek mukavemet göstermesi için dizayn edilir.Firmamız geçmişte deprem sığınma evleri inşaa etmiştir tüm yapılarımıza tasarım ve üretim aşamasında bu tecrübelerimizi aktarırız.
6

Garantili

Tüm yapı ürünlerimiz işlevsel kayıplara karşı 20 yıl , tüm mobilyalarımız işlevsel kayıplara karşı 5 yıl firmamız tarafından garantilidir.
Tüm satışlarımızda garanti şartlarımız açıkca ve bağlayıcı hükümlerle hazırlanmış sözleşmelerle müşterilerimize iletilir.